Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Masz możliwość konfiguracji własnej przeglądarki internetowej, aby zablokować lub ograniczyć ich wykorzystywanie. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

Obszar działania Fundacji Carbon Footprint

data

14 mar 2020

autor

carbonfootprint_dev

Obszar działania Fundacji Carbon Footprint

Działamy na rzecz naszej planety! Poznaj zakres naszych działań i plan na Carbon Footprint Summit 2020!

Świat OZE

Prowadzimy portal informacyjno-edukacyjny poświęcony odnawialnym źródłom energii i ekologii. Wiadomości branżowe, elektromobilność, budownictwo wysokoenergetyczne i ekonewsy to nasza codzienność, którą dzielimy się z gronem około 80 tys. czytelników miesięcznie.
https://swiatoze.pl/
https://www.facebook.com/SwiatOZE/

Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff

Kreujemy największe międzynarodowe wydarzenie ekologiczne w Europie Środkowo-Wschodniej – Carbon Footprint Summit 2020 Kickoff. To przestrzeń do spotkania wynalazców, aktywistów i biznesu w celu Saving The Earth Together.
Dowiedz się więcej na stronie wydarzenia: carbonfootprint2020.com

Edukacja ekologiczna

Organizujemy projekty edukacyjne zwiększające świadomość ekologiczną wśród młodzieży i dorosłych. Nasi eksperci prowadzą warsztaty dotyczące śladu węglowego w całej Polsce.
Opracowujemy jeden z najbardziej dokładnych, dostępnych kalkulatorów śladu węglowego.
Współpracujemy z biznesem troszczącym się o środowisko i klimat przy wdrażaniu zrównoważonych rozwiązań wewnątrz firmy oraz dla lokalnych społeczności. Jednym z naszych celów jest precyzowanie standardów i wystawianie ekologicznych certyfikatów produktom i usługom.