Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Masz możliwość konfiguracji własnej przeglądarki internetowej, aby zablokować lub ograniczyć ich wykorzystywanie. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

Ekologia się opłaca. Każdemu i wszystkim. Wspieraj zieloną transformację i zostawi po sobie tylko dobry ślad. 

Carbon Footprint Foundation, jako jedna z pierwszych organizacji NGO w Europie Środkowej buduje świadomość na temat śladu węglowego, tworząc projekty edukacyjne, społeczne i biznesowe. Fundacja jest organizacją z pięcioletnim doświadczeniem w zakresie ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności. To niezależna, transparentna i efektywnie zarządzana organizacja, która skupia się na budowaniu świadomości klimatycznej oraz inicjowaniu pozytywnych zmian w społeczeństwie. 

Bada i audytuje ślad węglowy firm, organizacji, wydarzeń, produktów i usług, certyfikuje międzynarodowym znakiem towarowym zastrzeżonym w EUIPO, udostępnia nieodpłatnie autorski kalkulator śladu węglowego. Wspiera merytorycznie, edukuje oraz tworzy nowe pokolenie specjalistów zrównoważonego rozwoju, śladu węglowego i ESG. 

Carbon Footprint Foundation zorganizowała cztery edycje międzynarodowego szczytu klimatycznego – Carbon Footprint Summit, w tym konferencję TEDx na temat zmian klimatu. To krok w strategii dekarbonizacji czyli redukcji emisji twojej firmy lub organizacji. 

Kontakt dla mediów

Agnieszka Tomasik
Managerka Komunikacji
[email protected]
tel: 695 888 090

Jeśli zainteresowała Cię działalność Fundacji z zakresu merytorycznej edukacji, realizacji ekologicznych projektów lub zielonej transformacji biznesu, jesteśmy otwarci na rozmowę i wspólne działanie!

Press pack