Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Masz możliwość konfiguracji własnej przeglądarki internetowej, aby zablokować lub ograniczyć ich wykorzystywanie. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

CFF to ludzie ekologicznie świadomi, którzy podejmują działania tu i teraz. Nie pozostajemy obojętni na aktualne problemy środowiska i klimatu, a jednocześnie znamy ograniczenia i trudności, które towarzyszą sprawiedliwej transformacji.

Drogą merytorycznego i konstruktywnego dialogu tworzymy rozwiązania, które mają realny wpływ na współczesny świat i wspólne jutro. Każdego dnia pracujemy nad zrównoważoną i pozytywną klimatycznie przyszłością – poza stereotypami, polityką i sztucznymi podziałami.

Jeśli zainteresowała Cię działalność Fundacji z zakresu merytorycznej edukacji, realizacji ekologicznych projektów lub zielonej transformacji biznesu, jesteśmy otwarci na rozmowę i wspólne działanie!

Press pack

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/userptr/domains/carbonfootprintfoundation.com/public_html/wp-content/themes/cff/pages/contact.php on line 85