Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Masz możliwość konfiguracji własnej przeglądarki internetowej, aby zablokować lub ograniczyć ich wykorzystywanie. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

Zostań super… superwolontariuszem jak ja!

data

1 sie 2022

autor

Magdalena Niemczyk

Zostań super… superwolontariuszem jak ja!

Cześć!

Jestem Magda i do grupy wolontariuszy Fundacji Carbon Footprint dołączyłam już rok temu! Moim pierwszym zadaniem była pomoc podczas II edycji Carbon Footprint Summit 2021. Nie mogłam lepiej rozpocząć swojej przygody z NGO!

Co oznacza bycie wolontariuszem w Fundacji, z czym to się wiąże i dlaczego nasza praca jest ważna? 

Jako wolontariusz aktywnie uczestniczysz w bardzo dynamicznej i różnorodnej tematycznie i zadaniowo pracy organizacji. Kasia, która koordynuje działania wolontariatu, a w praktyce dba o nas – wolontariuszy, jest zawsze do dyspozycji, jeśli czegoś nie wiesz ale także organizuje najlepsze spotkania integracyjne, podczas, których poznajemy się i nawiązujemy wspaniałe przyjaźnie w społeczności ludzi świadomych i wrażliwych na potrzeby środowiska. 

Fundacja to wymarzone miejsce dla osób, które chcą mieć realny wpływ i aktywnie działać na rzecz ważnych dla nich i części świata wartości. Dołączając do wolontariatu zrealizujesz swój autorski projekt, współpracując z ekspertami, którzy oferują wsparcie w nawet najbardziej szalonych pomysłach! Kreatywność, zaangażowanie oraz inicjatywa nas – wolontariuszy jest bardzo doceniania i cenna dla Fundacji. 

Dołączenie do wolontariatu Fundacji to ogromna inwestycja w siebie, swój rozwój osobisty i zawodowy. Dzięki wolontariatowi rozwijasz umiejętności komunikacji siebie, swoich celów i oczekiwań, a także pracy w zespole, często pod presją czasu, 

A na koniec spieszę z super newsem i najlepszą zachętą – 7 i 8 października 2022 w Krakowie odbędzie się już III edycja sztandarowego wydarzenia Fundacji – Carbon Footprint Summit czyli Międzynarodowego szczytu Klimatycznego To doskonała okazja, aby zaangażować się w życie organizacji, poznać jej działalność od kuchni oraz zorientować się, w jakim obszarze chcemy i potrafimy działać, a jest ich naprawdę dużo – od logistyki, przez analitykę, marketing, produkcje eventów, komunikację wewnętrzna i zewnętrzną, do project managementu włącznie. 

Nie przegap okazji i już dziś zgłoś się do wolontariatu Carbon Footprint Foundation. Zostań rzeczywistym uczestnikiem wartościowych projektów, w tym, wydarzenia ważnego dla Krakowa, ludzi z różnych grup społecznych i wreszcie dla planety. 

To dzięki nam, Wolontariuszom, dzięki temu, że swoim działaniem wspieramy misję i wizję Fundacji, działalność Carbon Footprint Foundation nabiera mocy i realnego wpływu.

Do zobaczenia u nas!

Magda 🙂