Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Masz możliwość konfiguracji własnej przeglądarki internetowej, aby zablokować lub ograniczyć ich wykorzystywanie. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

Fundacja Carbon Footprint: Misja

data

14 lis 2019

autor

carbonfootprint_dev

Fundacja Carbon Footprint: Misja

Saving The Earth Together
Zostawmy po sobie tylko ten dobry ślad!

Smog, zwierzęta pozamykane w ciasnych klatkach, tony jedzenia trafiające na śmietniki… Wierzymy, że każdy człowiek jest współodpowiedzialny za planetę!
Dlatego na początku 2019 roku powołaliśmy FUNDACJĘ CARBON FOOTPRINT. Naszą #MISJĄ jest budowanie wspólnoty ludzi świadomych. Przyszłość jest w naszych rękach i wymaga od nas działań na rzecz ochrony tego, co najcenniejsze – miejsc, w których żyjemy i na których zrównoważonym rozwoju nam bardzo zależy.
Świadomi jesteśmy tego, że działania trzeba zacząć od siebie. Stawiamy więc sobie #WYZWANIE: be climate positive! Fundacja Carbon Footprint nie ustanie w wysiłkach, by całkowicie zneutralizować swoje oddziaływanie na środowisko i zadbać o to, by planeta dostała od nas naddatek dobra.
Co przed nami? Działania na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej oraz współpraca z instytucjami i organizacjami pozarządowymi na rzecz działań edukacyjnych i zwiększania świadomości ekologicznej.

Obszar działania Fundacji Carbon Footprint


Poznaj Statut Fundacji Carbon Footprint