Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Masz możliwość konfiguracji własnej przeglądarki internetowej, aby zablokować lub ograniczyć ich wykorzystywanie. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

WOLONTARIAT TO NASZA SIŁA

Zapraszamy do zespołu!

Praca w aktywnym zespole, moc działania czy nauka umiejętności miękkich to tylko kilka korzyści, które mamy do zaoferowania wolontariuszom jako zespół Fundacji Carbon Footprint.

Wyznajemy wartości, którymi staramy kierować się w pracy i poza nią. To przede wszystkim myśl o przyszłych pokoleniach i o planecie Ziemi. Mamy głowy pełne pomysłów – a od głowy się zaczyna. Chcemy też zamieszać w głowach innych – możesz nam w tym pomóc!

Zacznij z nami Twoją zawodową przygodę!

TWOJA NOWA SPOŁECZNOŚĆ WOLONTARIUSZY

Jako wolontariusz będziesz aktywnie uczestniczył w pracy Fundacji. Czego nauczysz się z nami zostanie z Tobą na zawsze. Jeśli szukasz szansy na rozwój, masz pomysł ale nie wiesz jak go zrealizować, my Ci
w tym pomożemy. Może chodzi Ci po głowie projekt ekologiczny? Może chcesz nawiązać współpracę międzynarodową? Wszystko jest do zrobienia.

co oferujemy wolontariuszom?

  • Świadomość Ekologiczna
  • Poszerzenie wiedzy na temat ekologii i świadomego życia.
  • Realizację autorskich projektów.
  • Obycie w biznesie
  • Kontakt z ekspertami i mediami branżowymi.

Zobacz jak wygląda praca wolontariuszy

przejdź do grupy