Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Masz możliwość konfiguracji własnej przeglądarki internetowej, aby zablokować lub ograniczyć ich wykorzystywanie. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony internetowej oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.

WOLONTARIAT TO NASZA SIŁA

#superwolo - zapraszamy

Dołącz do naszej społeczności i zostań jednym z wielu #superwolo!

Praca w aktywnym zespole, moc współdziałania i nauka konkretnych umiejętności zawodowych to tylko kilka korzyści, które mamy do zaoferowania wolontariuszom.

Wyznajemy wartości, którymi staramy kierować się w pracy i poza nią. To odpowiedzialność, zaangażowanie, wiedza, partnerstwo, wymiana, ale przede wszystkim aktywne działanie na wielu polach z myślą o przyszłych pokoleniach i o wspólnej bezpiecznej planecie.

Angażujesz się w zakresie i formie, które są dla Ciebie optymalne – potrzebujemy Cię przy produkcji naszego corowego wydarzenia Carbon Footprint Summit oraz przy wielu akcjach społecznych w Krakowie i Polsce, które organizujemy i które wspieramy.

Interesuje Cię edukacja klimatyczna? Jesteś studentem kierunków, związanych z ochroną środowiska? Dołącz do naszej grupy edukatorów – dzieciaki i uczniowie czekają na wiedzę!

Zadzwoń, napisz, spotkajmy się i obgadajmy, CO możemy RAZEM zrobić.

WOLONTARIAT W CARBON FOOTPRINT FOUNDATION

Jako wolontariusz będziesz aktywnie uczestniczył w wielowątkowej, dynamicznej i kreatywnej pracy Fundacji. Czego nauczysz się tutaj, zostanie z Tobą na zawsze. Jeśli szukasz szansy na rozwój, masz pomysł na projekt, ale nie wiesz jak go zrealizować, możemy Ci w tym pomóc.

Zdobędziesz doświadczenie w obszarach: koordynacji i produkcji międzynarodowych eventów, marketingu, komunikacji i PR, project managemencie, IT, wystąpień publicznych i współpracy medialnej. Z nami zrobisz swój pierwszy odważny zawodowy krok. 

co oferujemy wolontariuszom?

  • Świadomość Ekologiczna i możliwość działania na rzecz klimatu.
  • Poszerzenie wiedzy na temat ekologii i świadomego życia.
  • Realizację autorskich projektów oraz współtworzenie projektów o zasięgu ogólnopolskim.
  • Obycie w biznesie.
  • Kontakt z ekspertami i mediami branżowymi.
  • Zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności.
  • Nawiązanie nowych znajomości.
  • Przestrzeń do wykorzystania własnych talentów i realizacji siebie.
  • Możliwość sprawdzenia się podczas organizacji, produkcji i zarządzania dużym wydarzeniem.
  • Zaznajomienie się z funkcjonowaniem organizacji proekologicznej.

Zobacz jak wygląda praca wolontariuszy

przejdź do grupy